malý Bedroom Bed

V malých priestoroch je niečo také kuriózne a štýlové. Malý priestor môže umožniť, aby farba bola pop, vzory boli lepšie ocenené a detaily mali väčší vplyv. Problém napriek všetkým úžasom? Neexistujú žiadne miesta na skrytie nič. 

 

Spálne zjavne potrebujú najviac skladov s oblečením, šperkovnicou, topánkami … zoznam pokračuje. Môj priateľ Promise Tangeman nedávno mal tento problém a vyriešil ho nádherne. Vytvorila štýlovú spálňu s niekoľkými dokonale praktickými tipy na ukladanie, z ktorých sa všetci môžeme poučiť. Skontrolovať to.

malý Bedroom Side Table

Bočné stoly dokážu vytvoriť skvelú možnosť uloženia. Vyberte si s dverami alebo zásuvkami, ktoré môžu obsahovať knihy, príslušenstvo a časopisy. Môžete tiež zobraziť niektoré z vašich obľúbených položiek na povrchu.

malý Bedroom Storage for Accessories

Uložte toaletné potreby, šperky a iné drobné predmety v čírych nádobách a nádobách. Okamžite sa stávajú dekoratívnymi doplnkami, ktoré vyzerajú skvele na akomkoľvek povrchu. Kto nemá rád niečo, čo je praktické aj krásne?!

malý Bedroom Dresser

Dressers môže vyzerať ako taký zrejmý návrh, ale naozaj sú tou najlepšou voľbou pre akýkoľvek priestor v spálni. Výber jedného s otvorenými policami vám umožňuje pridať koše na uloženie nepríjemne tvarovaných položiek. 

malý Bedroom Clothing Storage Ideas

Elegantný kabát dokáže otočiť bundy, klobúky, šatky a dokonca aj svetre do nádherného displeja. Zabezpečte, aby ste nepreťažovali položky – to bude vyzerať nepríjemne. Malé spálne môžu byť zložité a ohromujúce. Ale premýšľajte o svojom oblečení a doplnkoch ako s umeleckými dielami a môžete byť v poriadku, pretože nemáte miesto, kde ich skryť. Rozptýliť ich otvorene môže vytvoriť krásny butikový priestor.

malý Bedroom Storage Ideas