kráska bungalow treehouse

Fotografia podľa: Barbara Butler Artist-Builder Inc.

V roku 1987 bola Barbara Butlerová vyzvaná, aby urobila svoju prvú vlastnú štruktúru hier a odvtedy to robí.

 

V tom istom čase sa Butler venoval nejakej práci pri budovaní jedinečného nábytku a malú spoločnosť s priateľom, kde pracoval na palubách a dvoroch v San Franciscu. Ale keď jej bola predstavená zaujímavá požiadavka vytvoriť špeciálnu hru pre deti od niekoho iného ako Bobby McFerrin – áno, jazzový spevák, víťazný grammy Bobby McFerrin – Butler, vášnivý umelec a sochár, nemohol odmietnuť.

 

“Išiel som a hral som na všetkých herných štruktúrach v San Franciscu,” hovorí Butler o svojom prístupe k tomuto prvému projektu. “Myslel som na to všetko a prišiel s nimi návrh. Použil som vlastnú pneumatiku na nákladné auto, urobil som vlastnú snímku a vybral som tyče a urobil som ich ako totemové tyče. Bolo to naozaj vzrušujúce; Celkom som to miloval! “

 

A práve tak bol Butler predaný.

 

“Raz som to urobil prvý,” hovorí, “povedala som všetkým,” To je ono. To je to, čo chcem robiť. “

 

Zatiaľ čo Butler hovorí, že nemohla urobiť viac ako 1 hodinu za takýto prvý projekt, bola úplne očarená schopnosťou projektu spojiť všetky svoje záujmy – umenie, hry, deti a vonku – naraz.

 

Štandard Butlerovho obchodného štandardu a vlastných herných štruktúr, pevností, stromov a divadiel nadobudol svoj vlastný život, pričom jej výtvory pokrývajú krajinu a jej zoznam klientov, vrátane takých A-listers ako Will Smith a Jada Pinkett-Smith, Robert Redford a Kevin Kline (nehovoriac o Walt Disney Productions).

 

Tu kráľovná hradu – a hrať dom, hrať divadlo a hrať pevnosť – dáva jej najlepšie tipy na vytvorenie špeciálnej hrať štruktúru pre deti v akomkoľvek priestore, či už máte dvor, ktorý ide na čo vidí oko, alebo to, čo je, skromné.

 

[TRY THESE: Nápady detí Party]

mys codder treehouse

Fotografia podľa: Barbara Butler Artist-Builder Inc.

Ak máte malú škvrnu zelenej …

 

Fret nie. Váš malý dvor má väčší potenciál, ako je oko. Najmä radí Butlerovi, ak pracujete smerom hore, namiesto von.

 

“Deti milujú vertikálne, pretože chcú byť vysoko,” hovorí Butler, ktorý poznamenáva, že štruktúry, ktoré sa zameriavajú na vytváranie rôznych fyzických úrovní hry, sú ideálne pre malé priestory, pretože majú malú stopu, ale nemusia sa zbaviť zábavy.

 

Perfektný príklad z repertoáru Butlerovej štruktúry hry bude niečo ako herňa Cape Codder.

 

“Je to 4×6 stôp, ale má tri úrovne,” hovorí. “Urobil som to pre tento malý dvor v San Franciscu a urobil som to tak, aby sa postavil proti domu. Vždy bola veľmi populárna. “

 

Niekoľko slov: “Ak sú vysoké a môžu vypadnúť,” hovorí Butler, “potom by ste mali používať pružnú povrchovú úpravu; niektoré gumové podložky, alebo kôra čip alebo niečo. A tiež sa uistite, že deti nie sú priamo hľadia do svojho suseda spálne alebo niečo! To jednoducho spôsobí problémy. “

 

[UCHOVÁVAJTE JE ZÁBAVA: Prírodné remeslá pre deti]

červienka hoods fort treehouse

Fotografia podľa: Barbara Butler Artist-Builder Inc.

Ak máte stredne veľký, predmestský dvor…

 

S trochu viac priestoru na prácu s môžete začať zvažovať spôsoby, ako pridať rôzne funkcie do vašej štruktúry hry.

 

“Hojdačky a diapozitívy nikdy nezostanú,” hovorí Butler. “Deti ich milujú, takže ak máte dostatok priestoru, vždy sa pokúste im zapadnúť.”

 

Pre Butler je jedným z najlepších príkladov, ako využiť trochu väčšieho priestoru na vytvorenie štruktúry, ktorú tvorí Robin Hood Fort, ktorý má o niečo väčší priestor na dýchanie, ale stále sa snaží maximalizovať priestor čo najviac. Okrem toho, že majú hornú a spodnú úroveň, z ktorých bývalí deti musia vyliezť von z vonku, aby nevyužívali príliš veľa podlahových priestorov vo vnútri budovy, pevnosť je plná vecí ako skalná stena, oheň pólu, “väzenie” s tajným únikom a snímka trubice.

 

“Je to veľa hustoty hry,” hovorí Butler, a to je najlepší spôsob, ako využiť priestor, kde máte trochu viac slobody na voľné vytváranie a budovanie.

 

[SPRUCE THE TREEHOUSE: Zdobenie detských priestorov]

napa valley chalets treehouse

Fotografia podľa: Barbara Butler Artist-Builder Inc.

Ak máte dvor, ktorý pokračuje tak ďaleko, ako môže oko vidieť …

 

S v podstate bezhraničným priestorom môžete skutočne robiť čokoľvek, hovorí Butler. Takže sa trik nestane, že si uvedomíte, aké sú vaše možnosti, ale ako ich trochu ztiahnuť.

 

“Nechcete, aby to bolo príliš ďaleko od domu,” hovorí, keď zvažuje, ako byť šikovný s použitím širokého otvoreného priestoru pre štruktúru hry. Podľa jej názoru je dôležité, aby štruktúra bola dostatočne blízko k domu, a to najmä vtedy, keď je určená pre mladšie deti, aby rodičia mohli udržiavať istotu pokoja a boli schopní dávať pozor na deti pri hraní.

 

Ďalšie dôležité zváženie? expozície.

 

“Deti naozaj milujú veci tajomné a” magické “,” hovorí Butler. “Takže nechcete štruktúru, ktorá je príliš vystavená. To je jedna z najťažších vecí, ako mať dvor, ktorý je tak dlhý ako futbalové ihrisko! “

 

Jedným zo spôsobov, ako dostať okolo problém expozície, podľa Butlera, je priniesť niektoré rastliny, dlaždice, alebo iné druhy terénne úpravy. Umiestnené okolo hernej štruktúry, veci ako kríky a husté kvetinové záhony môžu pomôcť oddeleniu ihriska od zvyšku dvora a dosiahnuť tento osobný, “tajný” pocit, ktorý môže byť tak očarujúce pre deti.

 

V jednom prípade – hradu Fort – dieťa, ktoré Butler stavia, dokonca mal myšlienku začleniť plné oplotenie priamo do štruktúry hry; plot, ktorý by mohol následne pôsobiť ako spôsob, ako získať takýto “skrytý” pocit.

 

“Na začiatku som bol rád,” Naozaj? “” Hovorí. “Ale potom som sa začala rozhliadávať a uvedomila si, že je to taká hradná tradícia, aby sa váš hrad skutočne opevnil.”

 

Ak máte dvor, ktorý sedí na kopci …

 

Butler hovorí, že zatiaľ čo prvý inštinkt človeka môže byť práca okolo kopca vo svojom dvore pri budovaní hernej štruktúry, je skutočne v pohode pracovať s kopcom na vytvorenie niečoho, čo je obzvlášť zábavné a šikovne využíva tvrdý priestor.

 

“Hillside sú tak zábavné, pretože sú tak náročné,” hovorí Butler. “Ale dáva vám veľa príležitostí. Ak sa nachádzate na kopci, môžete pracovať s kopcom a vytvoriť spôsob, ako skĺznuť alebo vyliezť. Čo sa musíte obávať, je vytvorenie relatívne vyrovnaných miest na pristátie pre deti, ak spadnú, a stačí, aby bola štruktúra prístupná a bezpečná pre deti. “

 

Rovnako ako v prípade štruktúry Butler’s Belle Bungalow, vystupovanie na kopci umožňuje využiť inak premrhané miesto na kopci a hračky s myšlienkou vytvárať úrovne hry.

 

[VŽDY FUN: Vonkajšie hry pre deti]

červienka hoods fort treehouse

Fotografia podľa: Barbara Butler Artist-Builder Inc.

Ak máte dvor, ktorý je plný stromov …

 

Keď je váš dvor docela lesný, potom máte tri možnosti: stromčeky, ziplíny a trampolíny (err, stromové porasty).

 

Pokiaľ sú vaše stromy dost silné a robustné, stromové domy vám prinesú neuveriteľný spôsob, ako zdvojnásobiť priestor, pretože vytvárajú celkom novú úroveň stavebného priestoru nad zemou. Pokiaľ ide o ziplines a treepolines, využitie priestoru medzi stromami, aby sa pripojil k prírode a vytvoriť zábavné doplnky do vášho priestoru je vždy obrovský hit.

 

“Musíte byť len trochu opatrní, pretože nechcete ublížiť stromom,” hovorí Butler, ktorý odkazuje na jej stromový dom Terra Verde ako jednu z jej osobných favoritov. “Musíš spolupracovať s živou bytosťou – stromom – a musíš dovoliť vietor, rast stromov atď. Nechceš narušiť milosť stromu. Vždy sa chceš zlepšovať, aký je krásny strom. “

 

[COOK OUTSIDE: Recepty na táborenie (alebo na osvetlenie)]